Drabužiai moterims


RZMADA lietuviška įmonė kuria ir siuva viršutinius drabužius moterims. Asortimentas - palaidinės, švarkai, kelnės, sijonai, puspalčiai, paltai. Pavasario-vasaros , rudens-žiemos sezonai. Orentacija į didelius dydžius iki 62.

  • moteriški drabužiai
  • dideli dydžiai
  • gamyba Lietuvoje
  • parduotuvės 


Mūs rasite Vilniuje, Klaipėdoje, Telšiuose ir Mažeikiuose.

Elektroninė parduotuvė: www.rzmada.lt 

Kontaktai
Paklausti
Mūsų tikslai Padėti potencialiam pirkėjui rasti "savąjį" rūbą.Sukurti emocionaliai jaukią aplinką.
Kontaktai
Paklausti
UAB “Vitameda”, įkurta 1996 metais, specializuojasi asmeninių apsaugos priemonių prekyba ir darbo drabužių siuvimu. Darbo drabužiai yra pagrindinė įmonės veiklos sritis, tačiau įmonė yra žinoma ir vartotojams, kurie naudoja asmenines apsaugos priemones: darbo drabužius, avalynę, pirštines, veido, kvėpavimo takų ir galvos apsaugą. 
Kontaktai
Paklausti
Norėtumėte gražaus megzto drabužio, skraistės? 
Reikia krikšto rūbelių Jūsų mažyliui? 
Žavitės veltinio darbais? 
Norite papuošti savo vaikus jaukiais megztais drabužėliais? 
Patiko mūsų siūlomos riešinės? 
Reikia šilto apdarėlio Jūsų augintiniui? 
Turite savo idėjų, bet nemokate jų įgyvendinti?

El. parduotuvė "Avinukas" apjungė nemažai mezgėjų ir veltinio meistrių iš visos Lietuvos. Tai vieta, kur Jūsų užsakymai bus vykdomi greitai ir kokybiškai, o Jums nereikės ilgai ieškoti, kas galėtų Jūsų norus įgyvendinti.
 
Mūsų parduotuvėje galite įsigyti rankomis megztų vilnonių kojinių ir pirštinių suaugusiems bei vaikams.
Jei nerasite tinkamo dydžio ar norimos spalvos, kojinės ar pirštinės Jums bus numegztos vos per dvi dienas.
Kontaktai
Paklausti
Uždaroji akcinė bendrovė ELVA įkurta 1991 metais. Pagrindinė veikla – moteriškų drabužių gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Šiuo metu bendrovėje dirba 160 kvalifikuotų darbuotojų siekiančių sukurti ir pagaminti visą kas geriausia.
Kontaktai
Kas yra apatinio trikotažo magija? Tai – naujas ir išskirtinis apatinis trikotažas - mažytė šventė kiekvienai. „Intymi Pagunda“ siekia šią šventę padaryti kuo malonesnę, siūlydama ne tik išskirtines prekes, bet ir patogią bei patikimą visą apsipirkimo sistemą .
Kontaktai
Paklausti
OTTO – didžiausia pasaulyje tarptautinė kompanija, dirbanti su užsakymais iš katalogų. Milijonai klientų visame pasaulyje naudojasi patogiu būdu apsipirkti internetu
Kontaktai
Paklausti