Drabužiai urmu

Didmeninė prekyba drabužiais (didmenine prekyba drabuziais) visoje Lietuvoje. Drabužiai urmu (drabuziai urmu). Prekyba rūbais (rubais) dideliais kiekiais. Įmonės prekiaujančios drabužiais urmu.

Parduodami rūbai iš Italijos. Dideliais kiekiais - mažomis kainomis.
Parduodami geros kokybės ir žemomis kainomis itališki vyriški kostiumai ir marškiniai. Kostiumų kaina 200 Lt., marškinių kaina 70 Lt. Perkant urmu, galimos nuolaidos.
Parduodamos  geros kokybės, modernios kėdės iš polikarbonato medžiagos. Kėdės patvarios - iki 160 kg. atlaikančio svorio, atsparios karščiui ir šalčiui, yra galimybė pritaikyti ir tokio tipo stalą. Kaina 170 Lt + PVM.
Parduodamos geros kokybės itališkos pakabos su ratukais (Kronsteinai 1,50 + 1,50 m.). Kaina 150 Lt +PVM

Išnuomojame visiškai įrengtą rūbų parduotuvę su visu joje esančiu asortimentu Klaipėdoje. Rūbai įvežti iš Italijos. Žemos kainos galimas pastovus tiekimas.Parduotuvė yra patogioje, gerai žinomoje vietoje - Taikos pr. 78 (Buvę buities rūmai prie naujosios turgavietės). Kaina 3000 Lt ir PVM

Kontaktai
Paklausti
Jeigu norite įsigyti drabužius/avalynę urmu asmeniniais tikslais
Jeigu Jus domina drabužių ar avalynės įsigijimas iš elektroninės parduotuvės Vulcan.lt didesniais nei įprastai kiekiais, prašome susisiekti su mūsų įmone.
Kontaktai
Paklausti