Drabužiai vyrams

Odos ir kailių salonas "Auksinė antilopė":
  • odiniai drabužiai
  • kailio gaminiai
  • kepurės, pirštinėsir kt. aksesuarai
  • individualus aksesurarų siuvimas
  • odos ir kailio gaminių taisymas
  • dizainerio konsultacijos


www.auksineantilope.lt


Gaminiai iš kailio - moteriški kailiniai drabužiai , kailiniai (audinės, bebro), vyriški kailiniai , avikailio gaminiai , mutono gaminiai. Odiniai drabužia i (Šiauliai, Vilnius, Mažeikiai), kailio gaminiai, odinės striukės , vyr. odiniai gaminiai , švarkai , striukės, dideli dydžiai. Kailinės kepurės , kepurės iš lapės , audinės, usūrinio  kailio , odinės pirštinės , natūralios odos pirštinės.

Kontaktai
Paklausti
UAB “Vitameda”, įkurta 1996 metais, specializuojasi asmeninių apsaugos priemonių prekyba ir darbo drabužių siuvimu. Darbo drabužiai yra pagrindinė įmonės veiklos sritis, tačiau įmonė yra žinoma ir vartotojams, kurie naudoja asmenines apsaugos priemones: darbo drabužius, avalynę, pirštines, veido, kvėpavimo takų ir galvos apsaugą. 
Kontaktai
Paklausti
OTTO – didžiausia pasaulyje tarptautinė kompanija, dirbanti su užsakymais iš katalogų. Milijonai klientų visame pasaulyje naudojasi patogiu būdu apsipirkti internetu
Kontaktai
Paklausti
Parduodami rūbai iš Italijos. Dideliais kiekiais - mažomis kainomis.
Parduodami geros kokybės ir žemomis kainomis itališki vyriški kostiumai ir marškiniai. Kostiumų kaina 200 Lt., marškinių kaina 70 Lt. Perkant urmu, galimos nuolaidos.
Kontaktai
Paklausti
Pas mus rasite vyriškus bei moteriškus drabužius, aksesuarus ir batus. Išskirtinis stilius, kokybė bei gera kaina - tai kuo galime pasigirti. 
Kontaktai
Paklausti