Lino drabužiai

Elektroninėje parduotuvėje linasmedis.lt jums siūlome:
Platų asortimentą drabužių ir aksesuarų iš natūralaus lino - moterims, vyrams ir vaikams. Namų tekstilės: staltiesių ir servetėlių, takelių, stalo komplektų, prijuosčių bei puodkėlių, lininių duoninių bei padėklų, patalynių, lininių suvenyrų - gairelių, skirtukų knygoms, tautinių juostų, skirtų vestuvių ar jubiliejaus progai.
Kontaktai
Paklausti
Mūsų pagaminti produktai iš lino yra natūralūs be jokios sintetikos. Linas - ypač tvirtas audinys, turintis unikalią savybę - ilgiau naudojant ar skalbiant jis minkštėja ir švelnėja. Lininis audinys itin gerai praleidžia orą ir leidžia mūsų kūnui kvėpuoti, todėl labai tinka drabužių ir patalynės gamyboje. Linas natūralu ir praktiška. Mūsų dizaino ir pasirinkimo įvairovė padės Jums surasti labiausiai Jūsų poreikį atitinkančius gaminius. Be to, mes priimame individualius užsakymus: galite pasirinkti Jums tinkamą modelį, spalvą ir išmatavimus.
Kontaktai
Paklausti
r gana trumpą laiką jaunas ir energingas įmonės “Lino Takas" kolektyvas sukūrė ir išvystė verslą tebetęsiantį gilias lietuvių tradicijas, susijusias su natūraliu pluoštu, – linu.
Kontaktai