Darbo drabužiai

profesinė apsauginė apranga, darbo drabužiai, asmeninės apsaugos priemonės, darbo batai, dienkartiniai drabužiai, darbo kostiumas, drabužiai apsaugos darbuotojams, avalynė, pirštinės, darbų sauga, darbo drabužiai, kombinezonai, šalmai, akiniai, skydeliai, respiratoriai, kaukės, ausinės, darbo batai, avalynė, diržai, lynai, apraišai, darbo kostiumai, darbo pirštinės.
Parduotuvė - salonas Alda , tai specializuotas uab Ravioli padalinys , kuris jau dešimt metų dirba darbo saugos priemonių , darbo drabužių ir avalynės aprūpinimo srityje . Bendrovė yra firmos Ekastu ir Sekur (Vokietija , Italija ) atstovė Lietuvoje .
Kontaktai
Paklausti
UAB "ALGRIMA" jau nuo 1993 m., nekeisdama profilio, sėkmingai gamina darbinius drabužius, kuria ir modeliuoja aukšČiausios kokybės įvairios paskirties, atitinkanČius Lietuvos ir Europos Sąjungos reikalavimus, darbinių drabužių kolekcijas.
Kontaktai
Paklausti
UAB “Vitameda”, įkurta 1996 metais, specializuojasi asmeninių apsaugos priemonių prekyba ir darbo drabužių siuvimu. Darbo drabužiai yra pagrindinė įmonės veiklos sritis, tačiau įmonė yra žinoma ir vartotojams, kurie naudoja asmenines apsaugos priemones: darbo drabužius, avalynę, pirštines, veido, kvėpavimo takų ir galvos apsaugą. 
Kontaktai
Paklausti
Prekyba darbų saugos priemonėmis, darbo drabužiais, avalyne bei šios produkcijos importu ir eksportu.
Kontaktai
UAB "Wallys" pristato įvairios paskirties
DARBO DRABUŽIUS IR SAUGOS PRIEMONES.
Kontaktai