Drabužiai apkūniems

Vyriškų ir moteriškų nestandartinių dydžių drabužių (dideliu dydziu drabuziai), drabužiai apkūniems žmonėms (drabuziai apkuniems), drabužių dydis, didelių dydžių kelnės, Drabužiai,laisvalaikio apranga, apkūnioms moterims, didelių dydžių suknelės, sijonai, džinsai, trikotažo gaminiai.


RZMADA lietuviška įmonė kuria ir siuva viršutinius drabužius moterims. Asortimentas - palaidinės, švarkai, kelnės, sijonai, puspalčiai, paltai. Pavasario-vasaros , rudens-žiemos sezonai. Orentacija į didelius dydžius iki 62.

  • moteriški drabužiai
  • dideli dydžiai
  • gamyba Lietuvoje
  • parduotuvės 


Mūs rasite Vilniuje, Klaipėdoje, Telšiuose ir Mažeikiuose.

Elektroninė parduotuvė: www.rzmada.lt 

Kontaktai
Paklausti
Imonės veikla: Suknelės, palaidinės, pobūvių drabužiai, kiti drabužiai apkunioms moterims.
Kontaktai
Julieta - didelių dydžių moteriškų drabužių parduotuvė. Mes gyvuojame jau devynerius metus. Mūsų parduodami drabužiai išskirtiniai - sukurti Lietuvoje. Mes patys kontroliuojame visą procesą nuo medžiagos ir modelio parinkimo iki pasiuvimo ir pardavimo. Todėl galime pasiūkyti aukščiausios kokybės prekes, pritaikytas prie mūsų klientų poreikių.
Kontaktai
Paklausti
UAB OMNITEKSO PREKYBA yra drabužių kolekcijų kūrėja ir lietuviškų prekinių ženklų vystytoja, kuri glaudžiai bendradarbiauja su vienu sparčiausiai besivystančiu trikotažo gamintoju Lietuvoje - įmone OMNITEKSAS, kuris yra pelnęs ne vieną apdovanojimą ir veiklą pradėjo dar 1928 metais.
Mūsų kuriamus ir gaminamus prekinius ženklus geriausiai atspindi mūsų sukaupta patirtis, neprilygstama kokybė, inovacijos, lojalumas ir glaudus ryšys su klientais.
Kontaktai
Paklausti